SELAMİ ŞAHİN VE YENİ YIL COŞKUSU BİR ARADA ! 2019’A BULGARİSTAN’DA GİRDİ !

Oca 2 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 949 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN VE YENİ YIL COŞKUSU BİR ARADA ! 2019’A BULGARİSTAN’DA GİRDİ !

SELAMİ ŞAHİN VE YENİ YIL COŞKUSU BİR ARADA !
2019’A BULGARİSTAN’DA GİRDİ !

Merit Grand Mosta Hotel’de yeni yıl coşkusunu yaşatan usta sanatçı, dillerden düşmeyen bestelerini güçlü orkestrası eşliğinde seslendirerek senenin ilk gününe merhaba dedi.

Unutulmaz şarkılarıyla dinleyicilerin hem içini ısıtan hem de 2019’un ilk dakikalarında mutlu eden Selami Şahin, sahneden barış, huzur ve sağlık dileklerini dile getirdi.

*Yeni yıla çifte kutlama ! *

Türkiye ve Bulgaristan arasındaki saat farkı nedeniyle iki kere yılbaşı kutlaması yapan Selami Şahin’i dinlemeye gelenler arasında Oktay Kaynarca, Suzan Kardeş ve Emel Müftüoğlu vardı.

*Selami Şahin sahnesinde Suzan Kardeş sürprizi ! *

Sevilen sanatçı Suzan Kardeş’in sürpriz olarak sahneye çıkıp şarkı söylediği gecede eğlenceli dakikalar yaşandı.

Konser için Bulgaristan’a gelen konuklar, 500 yıllık Osmanlı şaheseri olan Mustafa Paşa Köprüsü üzerinde düzenlenen havai fişek gösterisini büyük bir coşkuyla izlediler.

Eşsiz performansı ile kendine hayran bırakan Selami Şahin’in 2019 yılında çıkaracağı yepyeni bestelerden oluşan albümü merakla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys