EDİS VE AYBÜKE ALBERE SAHNEDE IŞILDADI !

Oca 2 • Aybüke Bültenler, Aybüke Haberler, Aybüke Küpürler, Bültenler, Edis Bültenleri, Edis Haberler, Edis Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2608 görüntüleme • Yorum yok EDİS VE AYBÜKE ALBERE SAHNEDE IŞILDADI !

EDİS’TEN YILIN SON İSTANBUL KONSERİ !

EDİS VE AYBÜKE ALBERE SAHNEDE IŞILDADI !

Türk pop müziğinin son dönemdeki en başarılı isimlerinden Edis, geçtiğimiz akşam yılın son İstanbul konserinde görkemli sahnesi ve unutulmaz şovunu Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşturdu.

Edis’in sahnesinden önce çocukluk arkadaşı olan ve yakın zaman önce Ne Diyorsan isimli ilk şarkısını yayınlayan genç ve yetenekli sanatçı Aybüke Albere sahne aldı.

Dostlar Aynı Sahnede

Ne Diyorsan’ı ilk defa sahnede seslendirmenin mutluluğunu yaşayan Aybüke, sahnedeki ışıltısı, iddialı duruşu, enerjisi ve güçlü sesi ile müzikseverleri kendine hayran bıraktı.

Edis ve Aybüke Albere, gece ile ilgili düşüncelerini basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak paylaştı. Heyecanlı olduğunu ve şarkısını geçen sene Edis’in vokalisti olarak çıktığı sahnede bu defa kendi şarkısını Edis’in ön grubu olarak Zorlu PSM’de seslendirmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren Aybüke, sözlerine şu şekilde devam etti: “Şarkımla ilgili çok olumlu ve güzel tepkiler alıyorum. Yayınlanalı daha üç gün olmasına rağmen herkes ezbere söylüyordu. Sahnede bana eşlik ettiklerini duyduğumda çok mutlu oldum. Edis’le beraber sahnede çok eğleniyoruz. O şu an da Türkiye’nin en büyük starı bence.
Aybüke Albere’nin Edis için Türkiye’nin en büyük starı demesi üzerine, Edis’in yorumu:”Bunca yıldır yapamadığım magazini şu an Aybüke benim için yaptı.” diyerek herkesi güldürdü.

Edis: “Hayranı olarak izliyorum onu. “

Edis: “Sahnede onu görünce çok duygulandım çünkü beraber kurduğumuz bir hayaldi bu. Usta çırak ilişkisi değil bu bizimkisi: dostluk. Beraber başladık bu yola. Aybüke çok iyi bir ses. Hayranı olarak izliyorum onu.” sözleriyle duygularını dile getirdi. Konser sonuna doğru Aybüke’yi sahneye davet eden Edis, Ne Diyorsan şarkısında sanatçıyla düet yaptı.

Edis: “Senin hayalin olmak benim hayallerimden daha büyük.”
Down Sendromlu Atlet Hayranı Merve Uzun İle Sahnede Dans Edip Birlikte Şarkı Söylediler

Sahne öncesi down sendromlu atlet hayranı Merve Uzun ile kuliste buluşan Edis, konserin ilerleyen zamanlarında sahneye davet ederek Dudak şarkısını Merve ile söyledi. Edis:” Merve 55 tane madalyası olan atlet şampiyonumuz. Senin hayalin olmak benim hayallerimden daha büyük. “ dedi.

Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan, muhteşem dans performansı ve enerjisiyle hayranlarının alkışları eşliğinde performans sergileyen Edis, 31 Aralık Pazartesi akşamı Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen yılbaşı konserinde yeni yıla Bodrumlularla girecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys