CAN BONOMO BÜYÜK İSTEK ALAN “HİKAYEM BİTMEDİ” İSİMLİ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ!

Ara 23 • Bültenler, Can Bonomo Bültenleri, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Klipler, Kupürler, Yazılı Basın • 15943 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO BÜYÜK İSTEK ALAN “HİKAYEM BİTMEDİ” İSİMLİ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ!canbonomo_hikayembitmedi_3


CAN BONOMO BÜYÜK İSTEK ALAN “HİKAYEM BİTMEDİ” İSİMLİ ŞARKISINI KLİPLENDİRDİ!

Sempatik ve başarılı sanatçı Can Bonomo, geçtiğimiz gün 3. klip çalışması için kamera karşısına geçti.

‘Bulunmam Gerek’ albümünde yer alan ve Poyraz Karayel dizisinin 21. bölümünde büyük ilgi gören ”Hikayem Bitmedi” şarkısı,  Bonomo’nun diğer  kliplerinin de yönetmeni olan ”Can Saban” tarafından çekildi. Klibin görüntü yönetmenliğini ise  ‘Murat Tuncel’ üstlendi.

Çengelköy’de bir köşkte gerçekleşen klipte Can Bonomo’ya Fox Tv’ nin sevilen dizisi ‘ Kiraz Mevsimi ‘nde rol alan ”Nil Özkul” eşlik etti. Klip,  30 kişilik bir ekiple bir günde tamamlandı.

Klipte; Nil Özkul ‘un ölen sevgilisini canlandıran Can Bonomo, sempatik tavırlarıyla ve bitmeyen enerjisiyle setin neşe kaynağı oldu. 

“Hikayem Bitmedi” şarkısının video klibi Aralık ayında tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda dinleyicilerin beğenisine sunuldu!

Can - hik.bitmedi can - hik.bitmedi2 can - hik.bitmedi3

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys