ECE SEÇKİN’İN SESİ İLE OYUN KEYFİ!

May 3 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3481 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN’İN SESİ İLE OYUN KEYFİ!

ECE SEÇKİN’İN SESİ İLE OYUN KEYFİ!

HEM ŞARKI HEM SES PAKETLERİ İLE OYUNA DAMGA VURDU!

ECE SEÇKİN SINIRLARI ZORLUYOR:İNGİLİZCE RAP ŞARKISI ÇOK BEĞENİLDİ!

PUBG MOBILE tutkunlarının sevilen ismi başarılı sanatçı Ece Seçkin, oyununn 3. yıldönümüne özel hazırladığı ve ingilizce seslendirdiği Benjamins 3 rap şarkısının ardından oyun içi hem İngilizce hem de Türkçe seslendirmeleri ile büyük beğeni topladı.

Hem oyuna özel şarkı hem de oyun içi seslendirmeleri yapan Ece Seçkin, 1 milyarı aşkın kişinin indirdiği, globalde dünya starları ile çalışan ve çok güçlü bir kitlesi olan PUBG MOBILE ile yaptığı başarılı işbirlikleri ile bunu gerçekleştiren ilk Türk oldu.

Türk oyunseverlerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından mesajlar alan Ece Seçkin’in, özellikle ingilizce seslendirdiği rap şarkısı Benjamins 3 büyük ilgi gördü.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys