ALİŞAN GÖKSU’NUN HEYECANLI BEKLEYİŞİ SÜRÜYOR!

May 6 • Alişan Göksu Bültenler, Alişan Göksu Haberler, Alişan Göksu Küpürler, Yazılı Basın • 3588 görüntüleme • Yorum yok ALİŞAN GÖKSU’NUN HEYECANLI BEKLEYİŞİ SÜRÜYOR!

ALİŞAN GÖKSU’NUN HEYECANLI BEKLEYİŞİ SÜRÜYOR!
İLK ALBÜMÜ SAKİNCE İÇİN GÜN SAYIYOR!

Genç yaşından beri müzik kariyerinde başarılı projelerde yer alan Alişan Göksu, ilk solo projesi olan Sakince adlı albümünü dinleyicilerle paylaşmak için heyecanlı bekleyişini sürdürüyor.

Tarkan, İskender Paydaş, Sıla, Hadise, Atiye, Mirkelam, Deniz Seki, Bedük, İrem Derici, Gökhan Türkmen, Kubat, Harun Kolçak ve Kayahan gibi Türkiye’nin önemli birçok sanatçısıyla ortak çalışmalara imza atan genç yetenek, uzun süredir müzik sektöründe edindiği bu tecrübe ve birikimi ilk solo projesi olan Sakince adlı albümünde sevenleriyle paylaşacak.

Albümünde dinleyicilerini birçok sürpriz düet ile buluşturacak olan genç sanatçı Alişan Göksu, dillerden düşmeyecek çalışmalarıyla bu yaza damgasını vuracak.

Alişan Göksu’nun yeni albümü Sakince 21 Mayıs tarihinden itibaren DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında olacak!

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys