ECE SEÇKİN’ DEN YENİ ŞARKISI VE TARZIYLA SEVENLERİNE BİR SÜRPRİZ DAHA GELDİ!

Haz 20 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberler, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2313 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN’ DEN YENİ ŞARKISI VE TARZIYLA SEVENLERİNE BİR SÜRPRİZ DAHA GELDİ!

ECE SEÇKİN’ DEN YENİ ŞARKISI VE TARZIYLA SEVENLERİNE BİR SÜRPRİZ DAHA GELDİ!

Genç ve güzel sanatçı Ece Seçkin; hem şarkılarıyla hem de şehir şehir gezdiği yoğun konser maratonunda karşılaştığı büyük ilgiyle müzik sektöründe zirvedeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

“Geçmiş Zaman” ismini verdiği yeni projesine uzun süredir titizlikle hazırlanan başarılı sanatçı, dur durak bilmeden yeni şarkısını sevenleriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Ece Seçkin’in yepyeni şarkısı “Geçmiş Zaman” ın sözleri Ayşen Şimşekyay, müziği Kemal Şimşekyay imzası taşırken düzenlemesi ise aynı zamanda gizli kahramanım dediği prodüktörü Ozan Doğulu’ya ait.

Ece Seçkin; hemen hemen her projesinde olduğu gibi bu şarkıyla da 2019’un yaz ayında müzik listelerinin en üst basamaklarından uzun süre inmeyeceğinin sinyallerini verdi.

Güçlü ve iddialı!

Bu defa farklı bir Ece Seçkin…

Yeni projesi için stilini baştan sona değiştiren Ece Seçkin; klibindeki duruşu, kendinden emin ve feminen halleri ile kendinden adeta başka bir ben yaratarak sevenlerine sürpriz yaptı.

Çok yakında yayınlayacağı albümün habercisi olan ve yeni albümünün içinde yer alan ”Geçmiş Zaman” şarkısı ile birlikte Ece Seçkin; müzikal kariyerindeki büyük ve güçlü değişiminin sinyallerini de verdi.

“Geçmiş Zaman” şarkısının sözleriyle paralel olan klibin hikayesinde, aşk acısı çeken birinin intikamını alan Ece Seçkin’in alışılagelmiş hallerinin dışındaki merak uyandıran duruşunu ise izleyiciye başarılı yönetmen Murat Joker’in muhteşem vizyonu yansıttı.

Ece Seçkin; “Geçmiş Zaman” isimli yeni şarkısı ile DGL & DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys