Hakkımızda

2000 yılından bu yana eğlence sektörünün merkezinde medya danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmeti veren İnci Razaki yönetiminde; geliştirdiğimiz stratejiler ve uyguladığımız teknikler ile sanatçı/kurumların fikirlerini ve hizmetlerini kamuoyuna ve medya kuruluşlarına sağlıklı bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Strateji

Çalışmalarımız öncelikle detaylı bir strateji planlamasıyla başlar. Bu aşamada aslında birinci ve en önemli öncelik hedef kitlenin iyi belirlenmesidir. Tanıtılacak olan marka/hizmet/fikir ne olursa olsun eldeki verilerin analizi; hedef noktası ve bu noktaya varılacak yolun belirlemesindeki birincil rolü oynar.

Uygulama

Yapılan stratejiler ne kadar gerçekçi ve ne kadar kusursuz olursa olsun; uygulama sahfasındaki titizlik ve yapılan plana sadık kalmak hedefe giden yolda en önemli etkenlerdir. Ayrıca uygulama safhasında geri dönüşler elde edilmeye başlandıktan sonra elimizdeki stratejimizin yeni verilerle geliştirilmeye açık olması gerekir.

Destek

Aslında en zor iş hedef noktasına varıldıktan sonra başlar. Bu noktadan sonra hem yerimizi koruyabilmek hem de günbegün üzerine katarak devam etmek için destek safhasına geçilir. Bir sonra ki strateji ve uygulamaya kadar önümüzü görebilmek ve ufak adımlar atmak hayatidir.

Hizmetlerimiz

Marka Stratejileri

Marka stratejisi ürün veya hizmetinizi; nasıl, ne zaman ve kime ileteceğinizi belirleriz.

PR Menajerlik

Reklamın iyisi kötüsü olmaz sözü büyük bir yalandır. Kötüsünü ayırır, iyisini sizin için hazırlarız.

Danışmanlık

Hedef kitleniz üzerinde olumlu imajı geliştirecek halkla ilişkiler öneri paketleri hazırlarız.

Basınla İlişkiler

Basın bültenlerini hazırlar ve servis eder, ardından hedef kitleye yönelik basın iletişim programları hazırlarız.

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys