KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: SİMGE ! ” BABAM ÖLDÜĞÜ GÜN BÜYÜDÜM…!”

Oca 4 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Gökhan Çınar Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2529 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: SİMGE ! ” BABAM ÖLDÜĞÜ GÜN BÜYÜDÜM…!”

KATARSİS’İN BU HAFTAKİ KONUĞU: SİMGE !

” BABAM ÖLDÜĞÜ GÜN BÜYÜDÜM…!”

Geçtiğimiz hafta trend videolar listesine giren ve büyük ilgi gören Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programının bu haftaki konuğu sevilen sanatçı Simge oldu.

” Babam öldüğü gün büyüdüm…”

Gökhan Çınar’a içini döken ve program boyunca içtenliği ile kendine hayran bırakan Simge, büyüdüğümü anladığım dediği anı: ” Babam öldüğü gün büyüdüğümü anladım. Babam hayatımdan gittikten sonra büyük bir boşluk hissettim ve onu kaybettikten sonraki sabah bir daha kimi arayacağım ben diye düşündüm. O gece sahneye çıktım. Bugün olsa mümkün değil çıkamazdım o sahneye. Çünkü insan yeri ve zamanı geldiğinde gerçekten ağlamalı. Babam olsaydı sahneye çık derdi diye düşünüp, yaptım. Çok güçlü ve kudretli bir adamdı. O gittikten sonra onun gücü bana geçti gibi hissediyorum. ” sözleriyle anlattı.

Programda hayatını değiştiren şarkıdan, yüzleşmeye, kendisine gelen yorumlara verdiği cevaplardan hayallerine kadar bir çok konuya değinen sanatçı, küçüklüğünden beri hayalinin elma ağaçlarıyla süslü, çitleri olan ahşap bir evde yaşamak olduğunu ve horozları, kuzuları ve ineklerinin olduğu bir bahçesinin olmasını hayal ettiğini dile getirdi.

Sezen Aksu ile anne kız ilişkisi !

Yaklaşık yarım saat boyunca Gökhan Çınar ile sohbet eden ve bilinmeyen anlarını anlatan Simge, Sezen Aksu’nun kendisine kızım diye hitap etmesi ve hayatındaki yerini ise şu sözlerle anlattı: ” Sezen Aksu çok dürüst bir insan ve yanlış bir şey gördüğünde duramıyor. Hayatımda karşılaştığım üç veya dört tane çok ciddi hatadan beni kurtarmıştır. Sezen Aksu bana Öpücem gibi bir hit şarkı verdi ama Ben Bazen ile albümün çıkışını yapmalısın dedi. Bir çok konuda beni kolladı. Onu çok seviyorum. İyi ki var. Ailemden sonra piyasada arkamda durup, beni koruyan kişilerden biridir. ”

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys