EDİS’TEN İSTANBUL VE BODRUM’DA İKİ GÜN ÜST ÜSTE YILBAŞI KONSERİ !

Oca 2 • Bültenler, Edis Bültenleri, Edis Haberler, Edis Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2099 görüntüleme • Yorum yok EDİS’TEN İSTANBUL VE BODRUM’DA İKİ GÜN ÜST ÜSTE YILBAŞI KONSERİ !

EDİS’TEN İSTANBUL VE BODRUM’DA İKİ GÜN ÜST ÜSTE YILBAŞI KONSERİ !

EDİS 2018’İ KONSERLERLE, ÖDÜLLERLE KAPATTI !

Türk pop müziğinin son dönemdeki en başarılı isimlerinden Edis, yılbaşı özel konserleri ile Pazar akşamı İstanbul Zorlu PSM’de ve Pazartesi akşamı Bodrum’da hayranlarıyla buluşturdu.

Edis’in Zorlu PSM sahnesinden önce çocukluk arkadaşı olan ve yakın zaman önce Ne Diyorsan isimli ilk şarkısını yayınlayan genç ve yetenekli sanatçı Aybüke Albere sahne aldı.

EDİS’LE BODRUM’DA YENİ YILIN İLK KONSERİ !

31 Aralık akşamı ise 2019 senesine Bodrum’da giren Edis, Çok Çok, Benim Ol, Yalan ve daha birçok hit şarkısını Bodrum Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte seslendirdi. Bodrum Belediye Meydanı’nı dolduran binlerce seyircinin coşkusuyla karşılanan sanatçı ile geri sayım yapan Bodrumlu müzikseverler, yeni yıla şarkılar ve sanatçının muhteşem dans performansı eşliğinde merhaba dedi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys