SAHNELERİN ARANAN İSMİ SİMGE WHITEFEST’TE !

Oca 27 • Haberler, Simge haberleri • 2836 görüntüleme • Yorum yok SAHNELERİN ARANAN İSMİ SİMGE WHITEFEST’TE !

irazakilogo

WHITEFEST SİMGE İLE DUR DURAK DEMEDEN DEVAM EDİYOR !

SAHNELERİN ARANAN İSMİ SİMGE WHITEFEST’TE !

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’nin en büyük gençlik festivali Whitefest’te sahne alan Simge, 26 Ocak akşamı Uludağ’da ikinci konserini verdi.

Whitefest için özel tasarlanan kıyafeti ve farklı imajı ile hem kulağa hem de göze hitap eden güzel sanatçı; ‘Ben çok fazla büyük geçişleri olan değişiklikleri sevmiyorum. Klasik tarzda bir ömür geçirebilirim. Kıyafette değişik tarzlara açığım ama saçta bu kadar ani değişiklik yapabilen biri değilim. Bukalemun gibi her işte farklı tarzda çıkmayı tercih etmiyorum ‘ diyerek basın mensubu arkadaşların sorularına cevap verdi.

KAYAK KONUSUNDA CESARETLİ DEĞİLİM !

Konser öncesinde röportaj veren Simge; ‘Küçükken okullar tatil olsun diye dua ederdim. Hemen bahçeye iner arkadaşlarımızla toplanıp oyunlar oynardık. Çok keyifli geçerdi. Şimdi de aynı ruhu taşımaya devam ediyorum. Kayak konusunda cesaretli değilim ama haftaya kayak yapmayı deneyeceğim’ dedi.

HERKESİN GÜZEL RUHU DEĞDİ!

Simge verdiği röportajda ‘ Bugün itibariyle Yankı şarkımızın teaser’ı sosyal medyada paylaşıldı. Yeni projemiz ile ilgili büyük heyecan içerisindeyim. Bu projeye herkesin güzel ruhu değdi. Cuma günü tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yer bulacak. Umarım herkes yeni şarkımız Yankı’yı beğenir. ‘ cümleleriyle heyecanını paylaştı.

Sahnede bitmeyen enerjisi ile dinlemeye gelenlere eğlence dolu saatler yaşatan güzel sanatçı, yine ilgi odağı oldu.

 

Simge_whitefest Simge_whitefest_ Simge_whitefest_1 Simge_whitefest_2 Simge_whitefest_3 Simge_whitefest_4

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys