ÇOCUK ŞARKILARI ALBÜMÜNE MİNİKLERDEN BÜYÜK İLGİ!

May 6 • Bültenler, Haberler, Özgün Bültenleri, Özgün Haberleri • 3307 görüntüleme • Yorum yok ÇOCUK ŞARKILARI ALBÜMÜNE MİNİKLERDEN BÜYÜK İLGİ!

ÖZGÜN MİNİKLERİ EKRAN BAŞINA KİTLİYOR!

ÇOCUK ŞARKILARI ALBÜMÜNE MİNİKLERDEN BÜYÜK İLGİ!

HER HAFTA FARKLI HİKÂYELERLE ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR!

Müzik sektöründeki üretkenliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı Özgün, yayınladığı Çocuk Şarkıları albümüne hazırlanan animasyon kliplerin paylaşımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Albümündeki şarkıları her hafta birbirinden renkli animasyonlarla kliplendiren Özgün, gerçekleştirdiği çalışmalarla minikleri ekran başına kitlemeyi başarırken çocuklara çok özel bir dünya sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Albümde yer alan 12 farklı şarkısı ile çocukları hem eğlendiren hem de eğitimlerine katkı sunan Özgün, her hafta çok farklı konuları işliyor.

Oğlu Ediz ve eşi Nida Uğurlu ile animasyon çizimlerinin bulunduğu klipler, yepyeni hikayelerle Ediko TV YouTube kanalında yer almayı sürdürüyor.

Ediko Tv YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXVZLUFOCW4Dm6fbl53cEng

İlgili Yazılar

Comments are closed.

«

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys