BENGİSU, MİRKELAM’IN SAHNESİ’NDE SEYİRCİYİ ” TAVLA”DI !

May 2 • Bengisu Haberler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3056 görüntüleme • Yorum yok BENGİSU, MİRKELAM’IN SAHNESİ’NDE SEYİRCİYİ ” TAVLA”DI !

 
 
 
BENGİSU, MİRKELAM’IN SAHNESİ’NDE SEYİRCİYİ ” TAVLA”DI !
 
BENGİSU, GÜÇLÜ SESİ İLE İZLEYENLERİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI !
 
Güçlü sesi ile genç jenerasyonun en dikkat çeken isimlerinden olan Bengisu, geçtiğimiz akşam Mirkelam’ın Beyrut Performance Hall’da verdiği konsere konuk sanatçı olarak katıldı. 
 
Son teklisi İsyan Ediyorum ile ilgi toplayan sanatçı, Mirkelam’ın sevilen şarkısı Tavla’yı kendine has yorumu ve tarzı ile seslendirerek izleyicilerden büyük alkış aldı. 
 
” Rüyalar gerçek olur ve heyecanlar iyi ki varlar. Mirkelam koşarak başladı bu işe, ben de koşarak geldim bu sahneye. ”
 
Bengisu duygularını : ” Hayatımdaki ilk sahnem için repertuar hazırlarken masaya oturdum ve ilk 3 şarkının adı-soyadı Mirkelam’dı. Bu gece aynı sahneye çıkmak, aynı şarkının içinde beraber kaybolmuş olmak inanılmaz bir lütuf. Hatırlamıyorum kaç dakika söyledik beraber. Aklımda sadece gözlerindeki bakış, beraber “tavlaaa” diye bağıra bağıra şarkı söyleyişimiz ve sahnede patlattığı konfetiler var. 92 doğumlu bir müzisyenin örnek aldığı duayenin konuğu olması, kendi ismini O’nun ağzından duyması… Rüyalar gerçek olur ve heyecanlar iyi ki varlar. Mirkelam koşarak başladı bu işe, ben de koşarak geldim bu sahneye, bu yüzden her gece ben, her gece hayal kurdum ve sonuçta unutulmaz, unutulmaz bu gece yaşadıklarım unutulmaz. ” sözleri ile ifade etti.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys