ERSAY ÜNER 100 MİLYON BAŞARISINI SAHNEDE DOSTLARIYLA KUTLADI!

Oca 19 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Ersay Üner Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2794 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER 100 MİLYON BAŞARISINI SAHNEDE DOSTLARIYLA KUTLADI!

ERSAY ÜNER 100 MİLYON BAŞARISINI SAHNEDE DOSTLARIYLA KUTLADI!

ERSAY ÜNER SAHNESİNDE UNUTULMAZ ANLAR YAŞANDI ! 

İki Aşık teklisi ile 100 milyonu geçen izlenme sayısına ulaşan,dijital platformlarda ve radyolarda 1 numaraya yerleşen başarılı müzisyen Ersay Üner, uzun bir aradan sonra sahnelere unutulmaz bir dönüş yaptı.
Geçtiğimiz akşam Agency Live’da İki Aşık’ın ilk konserini veren ve başarısını kutlayan Ersay Üner’i dinlemeye gelenler arasında Necati Akpınar, Büşra Pekin, Şinasi Yurtsever, Simge, Ozan Bayraşa, Güliz Ayla, Genco Ecer, Nihat Odabaşı, Ayşe Özyılmazel, Seçkin, Yasemin Şefik gibi dostları vardı.
İki Aşık, Yürüdüm, Tatlım Tatlım  gibi kendi yorumladığı şarkılarının yanı sıra diğer sanatçılara verdiği birbirinden hit olmuş  şarkılarına da sahnesinde yer veren sanatçı, performansı ve güçlü sesi ile kendine hayran bıraktı.
Simge, Ersay Üner imzalı şarkısını sahnesinde seslendirdi ! 
Son dönemin en popüler ve başarılı isimlerinden Simge, sahneye konuk sanatçı olarak çıktı ve Ersay Üner imzalı Üzülmedin mi? şarkısını seslendirdi.
Heyecanını paylaştı !
 
Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ersay Üner :  ” İki Aşık şarkımızın başarısını bu gece kutlayacağız. Her şey çok iyi gidiyor. Bugün uzun bir süre sonra tekrar konserlere başladık. Konserlerimiz tüm hızıyla da devam edecek.  ” dedi.
Bir sonraki projesi hayranları tarafından merakla beklenen sanatçı, konserleri aracılığıyla sevenleriyle buluşmaya devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys