SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA MÜZİĞİN KARDEŞLİĞİ İÇİN BULUŞTU !

Nis 19 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 1357 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA MÜZİĞİN KARDEŞLİĞİ İÇİN BULUŞTU !

 
SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA KONSERLERİNE SARAYBOSNA’DA BÜYÜK İLGİ…
 
MEMLEKETİNDE İZDİHAM YAŞANDI !
 
SUZAN KARDEŞ DOĞUM GÜNÜ’NÜ SARAYBOSNA KONSERİNDE SAHNEDE KUTLADI !
 
SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA MÜZİĞİN KARDEŞLİĞİ İÇİN BULUŞTU !
 
SUZAN KARDEŞ VE DİVANHANA KONSER BİLETLERİ TÜKENDİ !
 
Sevilen sanatçı Suzan Kardeş, Bosna – Hersek’in başarılı grubu  Divanhana ile birlikte yakın zaman önce ” Kardeş ” ismini verdikleri bir albüme imza atarak Saraybosna’da albüm tanıtım turnesinde sevenleriyle buluştu. 
 
Yoğun ilginin olduğu konserlerin biletleri çok önceden tükenen turnede , 14-15-16 Nisan tarihlerinde Sarajevo, Tuzla ve Zenica’da verdikleri konserlerde geleneksel Balkan müziği ve Türkçe şarkılar ile de müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. 
 
Coşkulu kalabalığın dinlemeye geldiği ve hep bir ağızdan şarkıları söyleyerek sanatçılara eşlik ettiği konserlerde yakın çevredeki şehirlerden gelen dinleyiciler de sanatçıları yalnız bırakmadı. Yoğun istek üzerine Zenica konseri aynı gün  arka arkaya ikinci defa düzenlenerek ve müzikseverler ile buluştu.  
Albüm tanıtım turnesinde izdiham !
 
Albüm konser turnesine çıkan ve ilk durağı Bosna olan Suzan Kardeş, bir yandan Divanhana ile birlikte albüm konserleri aracılığıyla sevenleriyle buluşurken diğer yandan albüm tanıtımı için Bosna’nın önemli televizyon ve radyolarında da programlara katıldı. 
 
Sahnede sürpriz doğumgünü pastası ! 
 
 DOĞUM GÜNÜMDE  DOĞDUĞUM ÜLKEDE YOLLARDAYIM…
 
15 Nisan akşamı Saraybosna’da bulunan Tuzla şehrindeki konseri esnasında sahneye getirilen doğum günü pastası ise Suzan Kardeş’e büyük sürpriz oldu. Sahnede doğumgünü kutlayan ve yeni yaşına Bosna-Hersek’in Tuzla şehrinde sahnede giren Suzan Kardeş,  Divanhana ekibine teşekkür ederek müziğin evrensel olduğunu ve müzik kardeşliği için Divanhana ile birlikte bir araya geldiklerini dile getirdi. 
 
Sezen Aksu’ya teşekkür etti ! 
 
Suzan Kardeş, doğumgününde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın altına : ” Bu akşam ikinci konser Tuzla’da ve Divanhana ile birlikte düştük yollara. Hayat çok tuhaf tesadüflerle dolu. Benim bugün doğum günüm ve doğduğum ülkede yollardayım. Şarkılar söylüyorum hem Türk’üm hem de balkanlarda doğdum ve bunu burada yaşıyorum ve yaşatıyorum.Sezen Aksu sana ömrüm boyunca teşekkürüm bitmeyecek. Sen sebep oldun benim tüm bu güzellikleri yaşamama. Yüzün hep gülsün” yorumunu yaptı.
 

Sarajevo, Tuzla ve Zenica’da başlayan ve büyük ilgi gören Divanhana&Suzan Kardeş albüm konserleri Balkanlar, Avrupa ve Türkiye’de seriler halinde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys