CAN BONOMO’NUN YENİ ALBÜMÜNÜN MUHTEŞEM KONSERİ!

Mar 17 • Can Bonomo Etkinlikler, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Etkinlikler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3888 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO’NUN YENİ ALBÜMÜNÜN MUHTEŞEM KONSERİ!


 
CAN BONOMO’NUN YENİ ALBÜMÜNÜN  MUHTEŞEM KONSERİ!
Başarılı müzisyen ve yorumcu Can Bonomo, dördüncü albümü Kainat Sustu’nun lansman konserini 15 Mart Çarşamba akşamı Lokalize serisi kapsamında Zorlu PSM Stüdyo’da gerçekleştirdi.
Albümde bulunan 10 şarkının 8’inin söz ve müziğinin sahibi Can Bonomo, yeni albümü Kainat Sustu’nun ilk konserinde Zorlu Stüdyo sahnesini tıklım tıklım dolduran kalabalık ile beraber yeni albümünün şarkılarını seslendirdi.
Konser biletleri çok önceden tükenen konserde,  Sertab Erener, Sarp Apak, Erdem Yener, Fatma Turgut, Öner Erkan, Aydan Taş, Özge Fışkın, Burcu Binici gibi isimler konseri dinlemeye gelenler arasındaydı.
Kısa süre önce albümü yayınlanmasına rağmen tüm takipçilerinin yeni şarkılarında eşlik ettiği Can Bonomo duygularını Bugün burada bulunan herkese bizi yalnız bırakmadığı için çok teşekkür ederim. Hepimiz çok heyecanlıyız. Kal Bugün şarkımızın klibi Nisan ayında yayınlanacak ve konserlerimize devam edeceğiz. şeklinde ifade etti.
Konserin bir diğer sürprizi de Özge Fışkın oldu. Özge Fışkın ile sahnede Yan şarkısını beraber seslendiren Can Bonomo tüm Türkiye de konserlerine ara vermeden devam edecek.
Can Bonomo, 29 Mart’ta Ankara If Performance’ta, 7 Nisan’da Beşiktaş If Performans’ta,  12 ve 13  Nisan’da Kahramanmaraş ve Gaziantep Hayal Kahvesi’nde  takipçileri ile buluşacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys