Esen Şeyda’nın İlk Albüm Heyecanı

May 4 • Bültenler, Esen Şeyda Bültenleri, Esen Şeyda Haberleri, Haberler • 2776 görüntüleme • Yorum yok Esen Şeyda’nın İlk Albüm Heyecanı

Esen Şeyda, söz ve müzikleri kendisine ait olan  yedi şarkıdan oluşan ilk albümüyle müzikseverlerin karşısına çıktı.

Arpej Yapım etiketiyle çıkan albümde güzel sesi ve yorumuyla dikkat çeken ‘Esen Şeyda’ besteci ve söz  yazarı kimliği ile de iddialı.

Yurtiçi ve yurtdışında birçok mekan ve  festivallerde  solo konser çalışmalarına devam eden Esen Şeyda,  aynı zamanda son üç yıldır usta sanatçı ‘Neco’ ile  de aynı  sahneyi paylaşıyor.

Albümün ilk video klibi ‘’Kopyam Yok’ Gökhan Palas yönetmenliğinde  Şile’de çekildi.

Tamamı akustik kaydedilen şarkıların düzenlemelerini  ise aynı zamanda albümün müzik direktörlüğünü de üstlenen başarılı müzisyen Serkan Ölçer yaptı.

Esen Şeyda’nın kendi ismini taşıyan albümde ’’ Kopyam Yok’’, ‘’Beni Affet’’, ‘’Aşk Polisi’’, ’’İçini Serin Tut’’, ‘’Saltanat Şehri’’, ‘‘Mavi’’ ve ‘’İzmirli’’ isimli şarkılar yer alıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys