SUZAN KARDEŞ VE KIZI BEGÜM KARDEŞ AYNI SAHNEDE!

Eki 24 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 3659 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ VE KIZI BEGÜM KARDEŞ AYNI SAHNEDE!

SUZAN’A GELDİLER İLE KIRIP GEÇİRDİ !

SUZAN KARDEŞ VE KIZI BEGÜM KARDEŞ AYNI SAHNEDE!

SUZAN KARDEŞ İSTANBUL KOMEDİ FESTİVALİ KAPSAMINDA ZORLU STUDIO’DA!

Başarılı sanatçı Suzan Kardeş, Suzan’a Geldiler konsepti ile geçtiğimiz akşam İstanbul Komedi Festivali kapsamında Zorlu Studio’da festival katılımcılarıyla buluştu. .

Bir buçuk saat boyunca devam eden etkinlikte, sahne performansı ve esprileri ile ilgi odağı olan sanatçı, anlattığı hikayeler ve dansçısı Gülay Sütçü ile olan diyaloglarıyla izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.

Kızıyla anne-kız atışmaları geceye damgasını vurdu!

Programın son yarım saatinde izleyenler arasında yer alan kızı Begüm Kardeş’i sürpriz bir şekilde sahneye alan Suzan Kardeş ile kızının sohbetleri ise geceye damgasını vurdu.

Sosyal medyada büyük beğeni toplayan anne-kız çatışması videolarını sahneye taşıyan Suzan Kardeş ve kızı Begüm Kardeş, aile hikayeleri ile İstanbul Komedi Festivali katılımcılarına keyif dolu dakikalar yaşattı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys