GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİNDE YENİ ŞARKI MÜJDESİNİ VERDİ !

Oca 22 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1557 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİNDE YENİ ŞARKI MÜJDESİNİ VERDİ !

GÖKHAN TÜRKMEN KONSERİNDE YENİ ŞARKI MÜJDESİNİ VERDİ !

YENİ ŞARKI 14 ŞUBAT’TA !

GÖKHAN TÜRKMEN’DEN AKUSTİK ŞOV !

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, 19 Ocak Cuma akşamı Zorlu PSM Studio’da Lokalize serisi kapsamında akustik konser verdi.

Sevilen müzisyen konserinde Aşktır, Sen İstanbul’sun, Büyük İnsan, Bir Öykü ve daha bir çok dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirerek hayranlarını bir kez daha mest etti.

Yaklaşık 2 saat boyunca güçlü performansı ile sahnede kalan Gökhan Türkmen, şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan söyledi.

Müjdeyi verdi ! Yeni şarkı 14 Şubat’ta !

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, 14 Şubat’ta Laf-ü Güzaf isimli yeni teklisini yayınlayacağının müjdesini verdi.

GÖKHAN TÜRKMEN İZMİR VE ANKARA’DA KONSER VERECEK!

Çıktığı her mekanda yoğun bir ilgiyle karşılaşan sevilen sanatçı konserlerine 26 Ocak Cuma akşamı İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu ve 27 Ocak Cumartesi akşamı Ankara Bis By Newcastle sahnesinde devam edecek.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys