ERSAY ÜNER 1000 FİDAN İLE HATAY TURİZM ORMANI’NA DESTEK OLDU!

May 3 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Ersay Üner Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 957 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER 1000 FİDAN İLE HATAY TURİZM ORMANI’NA DESTEK OLDU!

ERSAY ÜNER 1000 FİDAN İLE HATAY TURİZM ORMANI’NA DESTEK OLDU!

Başarılı sanatçı Ersay Üner, geçtiğimiz akşam Turizm Akademisyenleri Derneği’nin sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleşen canlı yayına katıldı.

Hatay orman yangınlarında yok olan milyonlarca ağaç için harekete geçen dernek, Hatay Turizm Ormanı projesi kapsamında Ersay Üner’i konuk etti.

Turizm Ormanı için 1000 fidan bağışı yapan Ersay Üner, doğaya ve hayvanlara karşı daha duyarlı olmanın ve iklim değişikliği ile ilgili harekete geçmenin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Bir saate yakın yayında kalan sanatçı, Hatay Turizm Ormanı projesi için bağış çağrısında bulundu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys