ÜNLÜ SANATÇILAR “365 gün iyilik” İÇİN BİR ARADA !

Ara 26 • Bültenler, Haberler • 2066 görüntüleme • Yorum yok ÜNLÜ SANATÇILAR “365 gün iyilik” İÇİN BİR ARADA !


ÜNLÜ SANATÇILAR “365 gün iyilik” İÇİN BİR ARADA !
Yeni yıl yaklaşırken Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının seslendirmiş oldukları şarkıların sözleriyle tasarlanan ve geliri ihtiyaç sahibi çocuklara aktarılacak olan ”365 gün iyilik ajandası” www.kahramanimsensin.com internet sitesi üzerinden satışa sunuldu. 
 
Gökhan Türkmen, Mabel Matiz, Can Bonomo, Göksel, Moğollar, Vega, Hayko Cepkin ve Yeni Türkü‘nün sevilen şarkılarının tasarımlarının ajandanın sayfalarında yer aldığı projede ayrıca 2004 yılında aramızdan ayrılan efsane sanatçı Cem Karaca‘nın da unutulmaz şarkılarının tasarımları yer alıyor.
 
Bilgi:

2015 yılından bu yana gönüllü sanatçıların şarkı sözlerinden tasarlanan ürünlerin satışa sunularak gelirinin çocuk vakıflarına aktarıldığı ” Kahramanım Sensin ” projesi geçtiğimiz günlerde yeni ürünü olan ‘365 gün iyilik ajandası’nı satışa sundu.
 
Proje, 2018 itibariyle KAÇUV, DİYAÇEV, AÇEV, Koruncuk, İhtiyaç Haritası gibi farklı çocuk vakıf ve projelerini de dahil ederek daha çok çocuğa ulaşmayı, daha çok ihtiyacı karşılamayı amaçlıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys