GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARINI ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLEDİ !

Ara 25 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 1850 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARINI ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLEDİ !

GÖKHAN TÜRKMEN DENİZLİ’DE ANLAMLI DEFİLEFE’DE

SAHNE ALDI!

GÖKHAN TÜRKMEN ŞARKILARINI ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLEDİ !

Denizli Çınar Lions Kulübü ve Modacı Emre Coşgun’un düzenlemiş olduğu anlamlı defileye sevilen sanatçı Gökhan Türkmen performansıyla destek verdi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfı binasında geliri Pamukkale Üniversitesi Çocuk Hematoloji – Onkoloji Bölümü ayaktan tedavi ünitesine yaşam destek cihazı alımı için gerçekleşen defile öncesi başarılı sanatçı Gökhan Türkmen hayranları ile buluştu.

Şarkılarını çocuklar için seslendirdi ! 

Katıldığı defilenin onur konuğu olan Gökhan Türkmen, iki şarkı seslendirdiği gecede duygularını ; ”Bu anlamlı defilede olmak benim için çok önemli. Umuyorum ki yapılan bu defile amacına ulaşır ve hastanede yatan çocuklarımıza umut olur. Çocuklar bizlerin geleceğimiz. Onlara çok iyi bakalım.” cümleleriyle ifade etti.

Çınar Lions Kulübü Başkanı Burcu İlksöz Uluslararası Lions örgütünün bu yılki hedef programında “Çocuk Kanseri” olduğu  ve program dahilinde bu projeyi gerçekleştiren dileklerini, insanların bu konuda duyarlı olduklarını ve katılımdan çok memnun kaldıklarını bildirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys