CAN BONOMO’nun İlk Kişisel Resim Sergisi “ANACHRONISMUS”

Eki 16 • Can Bonomo Etkinlikler, Can Bonomo Haberleri, Etkinlikler, Haberler • 5470 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO’nun İlk Kişisel Resim Sergisi “ANACHRONISMUS”

Can Bonomo Sergi

 

 

Bugüne kadar karşısına çıkan her şeyde bir hikaye, sebep ve sonuç ilişkisi aradığını söyleyen Sanatçı Can Bonomo, yaratıcılığının ve hayal gücünün ifade biçimi olarak kullandığı müzik ve şiirden sonra şimdi de resimleriyle karşımıza çıkıyor.

Can Bonomo’nun, resim çalışmalarından oluşan ilk kişisel sergisi “Anachtonismus”, 22 Ekim – 20 Kasım 2015 tarihleri arasında, The Marmara Pera’nın ev sahipliğinde sanatseverlerle buluşacak.

Markalar, sanat ve sanatseverler arasında köprüler kurmayı amaçlayan Sade Kolektif ile, sanatın kalbinde nefes alan ve açıldığı günden bu yana desteklediği projelerle sanata nefes veren The Marmara Pera’nın, ortaklaşa hayata geçirdiği  “Pera’da Sanat” projesi kapsamında açılacak serginin açılış kokteyli 21 Ekim Çarşamba akşamı yapılacak.

 

İşte Can Bonomo’nun İlk Kişisel Resim Sergisi ” Anachtonismus”dan Bir Eser..

anachronismus resim

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys