BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ “SENİNLE BAŞIM DERTTE” ŞEHRİNE GELİYOR ! GÖRKEMLİ MÜZİKAL TURNEYE ÇIKIYOR!

Ağu 6 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1829 görüntüleme • Yorum yok BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ “SENİNLE BAŞIM DERTTE” ŞEHRİNE GELİYOR ! GÖRKEMLİ MÜZİKAL TURNEYE ÇIKIYOR!BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ “SENİNLE BAŞIM DERTTE” ŞEHRİNE GELİYOR!..
 
GÖRKEMLİ MÜZİKAL TURNEYE ÇIKIYOR!
 
21 Temmuz’da görkemli bir gala eşliğinde seyirci ile ilk defa buluşan Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ ekibi, yaz turnesi kapsamında il il gezerek, Akdeniz, Ege ve Marmara Bölgesi’nde izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.
 
Toprak Sağlam ve Lider Şahin‘in başrolde olduğu ve oyuncu kadrosunda Suna Keskin, İsmail Düvenci, Hakan Altıner, Burçin Bildik, Elhan Tok, Cenk Tunalı, Anıl Yülek, Öncil Aktarıcı gibi başarılı oyuncuların yer aldığı müzikal, her şehirde iz bırakacak anlara imza atacak. 
HAYALLERİ BİR ARAYA GETİREN MÜZİKAL ! 
Türkiye’de ilk defa bir sanatçının şarkılarından oluşan müzikale imza atan ekipte yer alan bir çok isim, tesadüf eseri aynı hayali paylaştıklarını bir araya geldiklerinde fark ettiler. Müzikalin metin yazarı Yavuz Hakan Tok, yönetmeni Damla Cercisoğlu, başrol oyuncularından Toprak Sağlam, oyunculardan Elhan Tok’un en büyük hayali bir müzikalin parçası olmaktı ve tesadüflerle bir araya gelen ekip, başarılarında bu birleşmenin büyüsü olduğuna inanıyor.
Bir Selami Şahin Müzikali ‘Seninle Başım Dertte’ Etkinlik Takvimi :
17 Ağustos – Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu
18 Ağustos – Alanya Açıkhava Tiyatrosu
26 Ağustos – Bodrum Antik Tiyatro
28 Ağustos – Kuşadası Avm Amfitiyatro
30 Ağustos – Çeşme Açıkhava Tiyatrosu
1 Eylül – Ayvalık Amfitiyatro
2 Eylül – Altınoluk Amfi Tiyatro
8 Eylül – Bursa Açıkhava Tiyatrosu

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys