AYDIN KURTOĞLU ALMANYA’YI FETHETTİ !

Ara 27 • Aydın Kurtoğlu Haberleri, Aydın Kurtoğlu Küpürleri, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2397 görüntüleme • Yorum yok AYDIN KURTOĞLU ALMANYA’YI FETHETTİ !

AYDIN KURTOĞLU ALMANYA’YI FETHETTİ !
ALMANYA’DA ÜÇ GÜN BOYUNCA AYDIN KURTOĞLU ŞARKILARI YÜKSELDİ !
 
 
Türk pop müziğin güçlü ve iddialı isimlerinden Aydın Kurtoğlu, yeni yıl öncesi üç gün üst üste Almanya’da muhteşem konserlere imza attı.
 
Heinsberg, Nürnberg ve Mannheim’da enerji dolu sahnesini dinleyiciler ile buluşturan sanatçı, dillerden düşmeyen Yak, Tüh Tüh, Hayırlı Günler ve daha bir çok hareketli şarkısının yanı sıra slow şarkılarını da müzikseverler ile birlikte seslendirdi.  
 
Sahnesinde sevilen sanatçılar Bahadır Tatlıöz ve İdo ile ayrı ayrı iki şarkı söyleyen sanatçı, esprili ve hareketli halleri ile izleyicilere keyifli bir gece yaşattı.
Aydın Kurtoğlu, kendisini Almanya’da yalnız bırakmayan ve mekanları tıklım tıklım dolduran hayranları ile unutulmaz dakikalara imza attı.
Gördüğü ilgiden dolayı memnun olduğunu dile getiren sanatçı, sevenlerini kırmayarak tek tek herkesle fotoğraf çektirdi.
Başarılı sanatçı, konserlerine devam ederken bir yandan da yeni şarkısının hazırlığı içerisinde olduğunun müjdesini de verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys