ECE SEÇKİN’DEN FORMA KAMPANYASINA DESTEK ! 

Haz 11 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3054 görüntüleme • Yorum yok ECE SEÇKİN’DEN FORMA KAMPANYASINA DESTEK ! 


ECE SEÇKİN’DEN FORMA KAMPANYASINA DESTEK ! 
 
FENERBAHÇE FORMASI DAĞITACAK ! 
Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından Fenerbahçe’li sanatçı arkadaşlarına çağrı yaparak, forma kampanyasına destek verdi.
Ali Koç’un Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı seçimesiyle büyük mutluluk yaşayan sanatçı, paylaşımında: “Sevgili Fenerbahçe’li arkadaşlarım. 22 Haziran günü Kırklareli Çilek Festivali’ndeki konserimde forma dağıtmaya başlayacağım. Tüm Fenerbahçe’li sanatçı arkadaşlarımın da kampanyaya destek vereceğine inanıyorum. Sizi seviyorum. “ sözlerine yer verdi ve sanatçı dostlarından cevap gecikmedi.Ece Seçkin’e ilk yanıt Derya Uluğ’dan geldi. Uluğ:” Gördüm , arttırıyorum. Ece Seçkin kaç forma dağıttıysa 29 Haziran Antalya Finike Festivali’nde 5 fazlasını dağıtıyorum. “ sözleriyle Ece Seçkin’e meydan okudu.Forma dağıtma yarışına sanatçı Merve Özbey de katıldı. Merve Özbey :” Siz yaparsınız da ben yapamaz mıyım? Topu göğüsledim. 15 Haziran Avşa konserimde ben de Fenerbahçe’m için forma dağıtıyorum.” sözleriyle kampanyaya destek verdi.

Ece Seçkin‘in sosyal medyadaki bu hareketi, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün taraftar sayfaları tarafından da desteklendi ve sanatçı için : ” Kraliçe Ece Seçkin‘den forma kampanyasına destek. Seviyoruz seni. ” yorumları yapıldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys