SUZAN KARDEŞ İLE 10. YILDIR ZARİFİ EĞLENCESİ DEVAM EDİYOR !

Kas 13 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Suzan Kardeş Bültenleri, Suzan Kardeş Haberleri, Suzan Kardeş Kupürleri, Yazılı Basın • 2124 görüntüleme • Yorum yok SUZAN KARDEŞ İLE 10. YILDIR ZARİFİ EĞLENCESİ DEVAM EDİYOR !

SUZAN KARDEŞ İLE 10. YILDIR ZARİFİ EĞLENCESİ DEVAM EDİYOR !

SUZAN KARDEŞ’TEN 10. YIL SEZON AÇILIŞINDA MUHTEŞEM PERFORMANS !

Makyözlük, oyunculuk, şarkıcılık ve daha bir çok farklı alanlardaki yeteneği ile kendine hayran bırakan başarılı sanatçı Suzan Kardeş, Beyoğlu Zarifi’de Çarşamba gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen konserlerinin açılışını geçtiğimiz akşam yaptı.

10 senedir her Çarşamba aynı sahnede performans sergileyen ve geleneği bozmayan Suzan Kardeş, enerji dolu sahnesi ve esprileri ile mekanı dolduran müzikseverlere geniş repertuvarı eşliğinde eğlenceli bir konser yaşattı.

” Evimiz olan Zarifi’deyiz ”

Sezon boyunca kendi günü ve saatinde dinleyicilerle buluşacak olan sanatçı, 10. yılın heyecanını : ” Çok şükür sezona şahane başladık. Bu gece 10 senedir olduğu gibi çok eğleneceğiz. Yine, yeni, yeniden evimiz olan Zarifi’deyiz. ” sözleriyle duygularını dile getirdi.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys