CAN BONOMO, YENİ TEKLİSİ “SEN BUNLARI DUYMA” İÇİN 2. KEZ YÖNETMEN KOLTUĞUNDA!

Mar 26 • Bültenler, Can Bonomo Bültenleri, Can Bonomo Haberleri, Can Bonomo Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1007 görüntüleme • Yorum yok CAN BONOMO, YENİ TEKLİSİ “SEN BUNLARI DUYMA” İÇİN 2. KEZ YÖNETMEN KOLTUĞUNDA!

CAN BONOMO, YENİ TEKLİSİ “SEN BUNLARI DUYMA” İÇİN 2. KEZ YÖNETMEN KOLTUĞUNDA!

KLİPTE CAN BONOMO’YA İREM SAK VE FATİH ARTMAN EŞLİK ETTİ !

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan ”Sen Bunları Duyma” isimli yeni teklisinin klip çekimi için ikinci defa yönetmen koltuğuna oturdu.

Sen Bunları Duyma şarkısının söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait.

Kayıt, mix ve mastering’i, Ali Rıza Şahenk’in sahip olduğu The Fatlab’de yapılan şarkının kapak görseli Aylin Güngör tarafından analog olarak çekildi.

Tamamı takside geçen ve bir aşk hikayesinin anlatıldığı videoda Can Bonomo’nun yakın arkadaşları oyuncu İrem Sak ve Fatih Artman rol aldı. Video, kısa film prensibiyle çekildi.

Can Bonomo’nun hem yazıp hem yönettiği Sen Bunları Duyma klibi, tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys