FERMAN AKGÜL VE DEMİR DEMİRKAN 3 GÜNDÜR STÜDYODA!

Kas 1 • Bültenler, Demir Demirkan Bültenler, Demir Demirkan Haberler, Haberler, maNga Bültenler, maNga Haberler • 1040 görüntüleme • Yorum yok FERMAN AKGÜL VE DEMİR DEMİRKAN 3 GÜNDÜR STÜDYODA!

FERMAN AKGÜL VE DEMİR DEMİRKAN 3 GÜNDÜR STÜDYODA!

maNga YENİ ALBÜM İÇİN KOLLARI SIVADI!

Türk rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, yeni albüm kayıtları için geçtiğimiz günlerde projenin vokal koçluğunu üstlenen başarılı sanatçı Demir Demirkan ile stüdyoya girdi.

Ekim ayında 2004 İstanbul albümü 15. yıl turnesi için Türkiye’ye gelen ve birçok şehirde konser veren Demir Demirkan ile birlikte stüdyo çalışmaları yapan maNga grubunun solisti Ferman Akgül, üç gün boyunca söz yazım ve vokal kayıt üzerine Demir Demirkan’ın rehberliğinde çalışmalar yaptı.

Demir Demirkan ve Ferman Akgül, sosyal medya hesaplarından stüdyoda çalışırken çekilen fotoğraflarını paylaşarak hayranlarının beğeni ve soru yağmuruna tutuldu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys