SELAMİ ŞAHİN’DEN GÜNAY SAHNESİ’NDE UNUTULMAZ PERFORMANS !

Kas 14 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 2295 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN’DEN GÜNAY SAHNESİ’NDE UNUTULMAZ PERFORMANS !

SELAMİ ŞAHİN’DEN GÜNAY SAHNESİ’NDE UNUTULMAZ PERFORMANS !

 
Yüzlerce bestenin sahibi usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz akşam BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta verdiği konser ile müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 
Türk müziğine yön veren isimlerden olan duayen sanatçı, eğlenceli sahnesi ve güçlü sesi ile geçmişten günümüze en sevilen şarkılarını seslendirerek dinleyicilerin kulaklarının pasını sildi. 
 
Aşkın Nur Yengi’nin de kendisinden önce konser verdiği Günay Sahnesi’nde,  geceye özel olarak hazırladığı repertuvarı ile performans sergileyen Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan’ın sürpriz olarak sahneye çıkması ve kendi sahnesine konuk olmasıyla ikili unutulmaz dakikalar yaşattı. Kendisini izlemeye gelenler arasında yer alan Ayhan Aşan’da sahneye çıktı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys