SİMGE YILBAŞI’NDA AFYON’U SALLADI !

Oca 8 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 2343 görüntüleme • Yorum yok SİMGE YILBAŞI’NDA AFYON’U SALLADI !

SİMGE YILBAŞI’NDA AFYON’U SALLADI !
 
SİMGE AFYON’DAN RÜZGAR GİBİ GEÇTİ !
“Üzülmedin mi?” teklisiyle kısa sürede müzik listelerinin üst sırasına yerleşen Türk pop müziğinin güçlü ismi Simgeyılbaşı akşamı Afyon Akrones Hotel’de unutulmaz bir konsere imza attı.
3 saate yakın süreyle sahnede kalan sanatçı, muhteşem sahne performansı ve geceye özel hazırlanan kıyafeti ile geceye damgasını vurdu.
Sevilen şarkıları ve cover şarkılara repertuvarında yer veren Simge, göz alıcı Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafeti ile yeni yılda sağlık, mutluluk ve barış dileklerini sahneden dile getirdi.
 
Kıyafetiyle göz doldurdu !
 
Yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanan Simge, kendisini dinlemeye gelenlere sahnesi ve kıyafeti ile görsel bir şölen yaşattı.Kırmızı renk kıyafetiyle sahnesinde göz dolduran başarılı sanatçı, Afyonlulara unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşattı.
2018 hepimize uğurlu olsun!
Simge yılbaşı dilekleri ile ilgili düşüncelerini sosyal medyadan; ” Yeni yıla çok güzel bir coşkuyla girdik. Her şeyden önce canım ekibime çok teşekkür ediyorum ve gelen tüm misafirlere. 2018 hepimize uğurlu olsun. ” cümleleriyle paylaştı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys