YILIN EN İYİ ŞARKISI TAKVİM ! BAHADIR TATLIÖZ TAKVİM İLE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ !

Kas 13 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2534 görüntüleme • Yorum yok YILIN EN İYİ ŞARKISI TAKVİM ! BAHADIR TATLIÖZ TAKVİM İLE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ !

YILIN EN İYİ ŞARKISI TAKVİM !
BAHADIR TATLIÖZ TAKVİM İLE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ !
Son dönemin dikkat çeken isimlerinden başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, KKTC Türkiye Yılın En İyileri Ödülleri’nde ödüle layık görüldü.
Yayınlandığı andan itibaren büyük beğeni toplayan ve 3 ay gibi kısa bir sürede 65 milyon izlenmeye ulaşan Takvim şarkısı ile Yılın En İyi Şarkısı Ödülü’nü alan Bahadır Tatlıöz duygularını : ” Beni bu ödüle layık gören Yavru Vatan Kıbrıs’a ve tüm müzikseverlere sonsuz teşekkürler. ” sözleri ile anlattı.

Bahadır Tatlıöz, 2017 senesine damgasına vuran Takvim şarkısının ardından hazırlıklarına başladığı yeni albümünü dinleyiciler ile buluşturmak için sabırsızlanıyor.

 

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys