SİMGE : ” ÜÇLEMENİN SONU, HİKAYENİN BAŞINA GELDİK ” 

Ara 5 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 4020 görüntüleme • Yorum yok SİMGE : ” ÜÇLEMENİN SONU, HİKAYENİN BAŞINA GELDİK ” 


 
SİMGE : ” ÜÇLEMENİN SONU, HİKAYENİN BAŞINA GELDİK ” 
 
Geçtiğimiz günlerde yayınladığı ve yeni albümünün habercisi olan Üzülmedin mi? isimli teklisi ile beğeni toplayan Simge, şarkının klibi ile de sosyal medyada ve dijital platformlarda ilgi görmeye devam ediyor. 
 
Hikayenin en başı : ” Üzülmedin mi? ” 
 
Simge‘nin söz ve müziği Ersay Üner’e, düzenlemesi Ozan Bayraşa’ya ait olan ve klibinin yönetmenliğini Murat Joker’in üstlendiği son teklisi Üzülmedin mi?, bundan önceki iki teklisi olan ve dillerden düşmeyen Prens&Prenses ve Yankı şarkılarındaki olay örgüsünün en başını anlatıyor. 
 
Yankı şarkısının klibinde hikayenin sonunun işlendiği ve Prens&Prenses’te mutsuz ve üzgün gördüğümüz Simge‘nin neden o halde olduğunu anlatan Üzülmedin mi? ‘de çarpıcı bir aldatma hikayesi ve ardından yaşanan intikam sahneleri izleyenleri etkiliyor. 
 
3 şarkı ile hem sound hem de hikaye bakımından güçlü bir konsept yaratan başarılı sanatçı, bunu bir aşk hikayesi ve hikayenin bitişini en ince ayrıntılarına kadar bu konseptte dinleyicilerin ve izleyicilerin beğenisine sunuyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys