İKİ AŞIK BİR HAFTADA 16 MİLYON TIKLANDI !

Ara 5 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Haberler • 1435 görüntüleme • Yorum yok İKİ AŞIK BİR HAFTADA 16 MİLYON TIKLANDI !

ERSAY ÜNER’İN İKİ AŞIK ŞARKISI ÇOK SEVİLDİ !  

İKİ AŞIK BİR HAFTADA 16 MİLYON TIKLANDI !

Türk pop müziğinin söz ve beste alanındaki başarılı ismi müzisyen Ersay Üner, geçtiğimiz hafta yayınladığı yeni şarkısı ” İki Aşık ” ile hızlı bir yükseliş yakaladı.

Bir haftada 16 milyon kişi izledi ! 

Bir hafta içerisinde 16 milyon izlenme sayısına ulaşan şarkının klibi ve şarkı ile ilgili övgü ve tebrik dolu mesajlar alan Ersay Üner, dijital platformlarda da yükselişini sürdürüyor.

Dijital platformlarda bir numara oldu ! 

Dijital platformlarda en çok dinlenen ve indirilen şarkılar kategorisinde bir numaraya yerleşen İKİ AŞIK hızlı yükselişine devam ediyor.

İki Aşık’ın hissi çok tanıdık !

Birbirine aşık iki insanın duygularının en saf haliyle betimlendiği ve siyah beyaz video tekniği kullanılarak hazırlanan klip ile de büyük beğeni toplayan sanatçı, İki Aşık şarksını yeni nesil bir forma sahip fakat hissi çok tanıdık olarak tanımladı.

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan başarılı müzisyen, yeni projesinin mix&masteringini Justin Bieber, David Guetta , Kesha ve Jason Derulo gibi dünyaca ünlü isimlerin çalışmalarına imza atan Benny Steele ile yaptı.

Yine dünyaca ünlü ve Los Angeles’ta bulunan Villages Stüdyoları’nda şarkının bir kısmının kayıtlarını yapan Ersay Üner, geri kalan kısımları kendi stüdyosunda tamamladı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys