GÖKHAN TÜRKMEN BU SENEDE YENİ YAŞINA SAHNEDE GİRDİ ! 

Eyl 3 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1757 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN BU SENEDE YENİ YAŞINA SAHNEDE GİRDİ ! 

     
GÖKHAN TÜRKMEN BU SENEDE YENİ YAŞINA SAHNEDE GİRDİ ! 
DOĞUM GÜNÜNÜ MÜZİKSEVERLER İLE KUTLADI ! 
Her kesimden dinleyicinin severek takip ettiği ve başarılı projeleri ile adından söz ettiren Gökhan Türkmen, geçtiğimiz akşam Kadıköy Dorock XL Sahnesi’nde Anadolu Yakası dinleyicileri ile buluştu.
Sevilen şarkılarının yanı sıra pop, caz, funk ve rock soundlarında hazırladığı mashup’ları güçlü orkestrası ve kendine has tarzı ile seslendiren sanatçıya, mekanı dolduran yaklaşık 1000 kişi hep bir ağızdan eşlik etti.
Gece yarısından sonra 1 Eylül doğum günü olan sanatçı, yeni yaşına sahnede girerek dillerden düşmeyen şarkıları eşliğinde izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.
Sahnede ekibinin sürpriz doğum günü pastasıyla karşılaşan Gökhan Türkmen, dilek tutarak yeni yaşını kutladı.
Gökhan Türkmen, doğum günü tezahüratı yapan hayranlarına duygularını: “ Çok teşekkür ederim ve çok mutlu oldum. Yeni yaşımı sizlerle kutlamak çok büyük şeref, çok büyük onur. Burada olduğunuz için çok sağolun. O zaman devam edelim ve bu şarkı bana gelsin. “ sözleriyle ifade ederek sevilen şarkısı Taş’ı seslendirdi.
Gökhan Türkmen’i dinlemeye gelenler arasında tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Çiçek Dilligil ve sevilen sanatçı Bora Öztoprak çifti de vardı.
Gökhan Türkmen, konserlerine 7 Eylül If Performance Hall Ataşehir, 8 Eylül’de Hayal Kahvesi Florya, 14 Eylül’de Jolly Joker Vadistanbul, 15 Eylül’de Sold Out Performance Hall İzmir, 21 Eylül’de Jolly Joker Ankra ve 28 Eylül’de Jolly Joker Antalya, 29 Eylül Diyarbakır Kongre Merkezi’nde devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys