GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİNİ EŞİNE YAZDIĞI ” ÖYLE GÜZEL Kİ ” ŞARKISINA ÇEKTİ !

Eki 18 • Bültenler, Gökhan Türkmen Bültenleri, Gökhan Türkmen Haberleri, Gökhan Türkmen Kupürleri, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 10206 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİNİ EŞİNE YAZDIĞI ” ÖYLE GÜZEL Kİ ” ŞARKISINA ÇEKTİ !

Satır içi resim 1
GÖKHAN TÜRKMEN YENİ ALBÜMÜNÜN İLK KLİBİNİ  EŞİNE YAZDIĞI ” ÖYLE GÜZEL Kİ ” ŞARKISINA ÇEKTİ !
1 Eylül 2014 tarihinde dünya evine giren Gökhan Türkmen, eşi Sinem Aksoy için yazdığı ve düğünde sahnede söyleyerek  armağan ettiği  ” Öyle Güzel ki ” şarkısını kliplendirdi.
Gökhan Türkmen : Bu şarkıyı Sinem için  yazdım ve besteledim. 2 yıl önce düğünümüzde de ilk kez Öyle Güzel ki’ yi söyledim. ” Ve şimdi yeni albümümün ilk çıkış şarkısı oldu.
Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Atıl Aksoy’a ait olan Öyle Güzel ki şarkısının klibinin yönetmenliğini  Murat Joker çekti.
 
Kilyos sahili ve Ümraniye Platoları’nda iki günde kalabalık bir ekip ile çekimleri tamamlanan klipte, Gökhan Türkmen’e Güneş Arık eşlik etti. 
 
Klibin sürprizi Emre Kınay…  
 
Emre Kınay klipte, duygusal bir aşk şarkısı olan Öyle Güzel ki’nin hikayesini kaleme alan yazar olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Gökhan Türkmen, 22 Ekim’de tüm raflarda yerini alacak olan Sessiz albümünün ilk konserini 28 Ekim Cuma akşamı saat 22.30’da Kadıköy Dorock XL Sahnesi’nde verecek. 
gokhanturkmenaksamlife gokhanturkmenbursaolaycekirge gokhanturkmenhaber gokhanturkmenhaberturkmagazin gokhanturkmenhurriyet

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys