CAN GOX KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA’DA SESİYLE FİLME EŞLİK ETTİ  !

Ara 6 • Bültenler, Can Gox Bültenler, Can Gox Haberler, Haberler • 3219 görüntüleme • Yorum yok CAN GOX KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA’DA SESİYLE FİLME EŞLİK ETTİ  !


 
CAN GOX KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA’DA SESİYLE FİLME EŞLİK ETTİ  !
Alternatif müzik sektörünün en önemli isimlerinden biri Can Gox, Kaybedenler Kulübü filminin devamı olan ” Kaybedenler Kulübü Yolda ” ile yine ruhumuza dokunacak bir şarkı ile eşlik ediyor.
2010 senesinde yayınlanan ve büyük ilgi gören filmde Can Gox yine kendine has tarzıyla yorumladığı şarkısını filmin etkileyici sahnelerinden birinde izleyiciye sunuyor.
Merakla beklenen filmin içeriğinde şarkısı ile yer alan Can Gox : ” İlk filmde olduğu gibi bu projeye dahil olmak bana gurur veriyor. Filmin vizyon tarihini ve dostlarla buluşacağı günü heyecanla bekliyorum. Şimdiden tüm izleyicimize iyi seyirler. ” sözleri ile duygularını dile getirdi.
Can Gox Anadolu’yu geziyor ! 
Bir yandan konserlerine dur durak bilmeden devam eden Can Gox, Türkiye’nin dört bir yanında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.
İstanbul Dorock XL, Bergama Bahçe İzmir Tea Fest, Muğla Baba Geyik Muhabbeti, Karabük Henry Jones mekanlarında geçtiğimiz haftalarda konser veren Can Gox, Aralık ayında Uşak, Antalya, Alanya, Aydın, Nazilli ve Anadolu’nun bir çok şehrini konser turnesi kapsamına gezmeye devam edecek.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys