SİMGE YANKI İLE ITUNES’TA BİR NUMARADA !

Nis 4 • Haberler, Kupürler, Simge bültenleri, Simge haberleri, Simge Küpürler, Yazılı Basın • 3454 görüntüleme • Yorum yok SİMGE YANKI İLE ITUNES’TA BİR NUMARADA !


 
SİMGE YANKI İLE ITUNES’TA BİR NUMARADA ! 
 
SİMGE YANKI İLE ZİRVEYE OTURDU!  
 
YANKI’YA TAM NOT! 

Yepyeni single çalışması ‘Yankı’ yı yakın bir zamanda dinleyiciler ile buluşturan Simge, iTunes listesinde zirveye oturarak 1 numara oldu.

Yankı’nın kısa sürede gördüğü ilgiden oldukça memnun olan başarılı sanatçı, sadece müzikseverlerden değil aynı zamanda sanatçılardan ve müzik eleştirmenlerinden de tam not aldı. 

100 milyon tıklanmayı geçen şarkısı Miş Miş’in ardından yayımladığı Yankı ile bir buçuk ayda 13 milyon tıklanan Simge, Türkiye’de alışılagelmiş pop müzik anlayışının dışına çıkarak büyük bir başarıya imza attı.
Yurt içi ve yurt dışı konser turuna hız kesmeden devam eden sanatçı, yaz dönemine yine bomba gibi bir şarkı ile giriş yapacağının da müjdesini verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys