SELAMİ ŞAHİN 2018’İ KONSERLERLE TAMAMLADI !

Ara 25 • Bültenler, Haberler, Kupürler, Selami Şahin Bültenler, Selami Şahin Haberler, Selami Şahin Küpürler, Yazılı Basın • 1282 görüntüleme • Yorum yok SELAMİ ŞAHİN 2018’İ KONSERLERLE TAMAMLADI !

SELAMİ ŞAHİN 2018’İ KONSERLERLE TAMAMLADI !

100’Ü AŞKIN KONSER İLE ŞEHİR ŞEHİR GEZDİ !

KONSERLE DOLU BİR YILI DAHA GERİDE BIRAKTI!
”SELAMİ ŞAHİN”

Usta sanatçı Selami Şahin, 2018 yılını Türkiye’nin dört bir yanını gezdiği konserleri ve gerçekleştirdiği özel sahneler ile geride bırakıyor.

Sene boyunca 100’ü aşkın konsere imza atan ve insanların yıllardır kalbine dokunan şarkılarını dinleyiciler ile buluşturan sanatçı, 52 yıllık sanat hayatını geride bırakırken, bu sene de dolu dolu dakikalar ve ölümsüz anlar yaşattı.

Konserlerinin neredeyse tamamında biletlerin tükendiği ve yoğun ilgi ile karşılanan Selami Şahin, yurt içi ve yurt dışında verdiği konserlerde, yüz binlerce müziksever ile sahnede aynı duyguları paylaştı.

Yıllara meydan okuyan büyük üstat Selami Şahin, gittiği her şehirde ve her ülkede kalıcı izler bırakarak yeni yılda da sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Sanatçı, Bulgaristan’ın Svilengrad şehrinde bulunan Merit Grand Mosta Hotel’de 2019 yılına merhaba diyecek.

Eskimeyen Şarkılar konseptli sevilen konser serisine yeni yılda da devam edecek olan duayen isim, serinin üçüncüsünü 2 Mart’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde izleyici ile buluşturacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys