KATARSİS’İN İKİNCİ KONUĞU OĞUZHAN UĞUR ! OĞUZHAN UĞUR GÖKHAN ÇINAR’A İÇİNİ DÖKTÜ !

Ara 24 • Bültenler, Gökhan Çınar Bültenler, Gökhan Çınar Haberler, Haberler • 5203 görüntüleme • Yorum yok KATARSİS’İN İKİNCİ KONUĞU OĞUZHAN UĞUR ! OĞUZHAN UĞUR GÖKHAN ÇINAR’A İÇİNİ DÖKTÜ !

KATARSİS’İN İKİNCİ KONUĞU OĞUZHAN UĞUR !

OĞUZHAN UĞUR GÖKHAN ÇINAR’A İÇİNİ DÖKTÜ !

EN BÜYÜK KORKUM İNSANLARI SEVEMEMEYE BAŞLAMAK !

” AŞKA OLAN BÜTÜN İNANCIMI YİTİRDİM ”

Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programının bu haftaki konuğu Babala Tv’nin kurucusu Oğuzhan Uğur oldu. Gökhan Çınar’ın sorularını içtenlikle yanıtlayan Oğuzhan Uğur’un bilinmeyenleri masaya yatırıldı ve dobra cevaplar havada uçuştu.

” YASTIĞA SARILIP ÜZÜLÜRÜM ”

Gökhan Çınar’a duygusal biri olduğunu ifade eden ve çevresinden de duygusal olduğuna dair yorumlar aldığını söyleyen Oğuzhan Uğur, sözlerine:” Hayatımda duygusal değilmişim gibi davranmamı ve bu yön ile kararlar vermemi gerektiren zamanlar oluyor ama sonra yastığa sarılıp, üzülürüm. Birisi kötü bir şey söylese hemen kafama takarım. Buna duygusallık mı denir, onu da bilmiyorum. Belki de fethedilmiş kaleler durumudur. ” şeklinde devam etti.

” AŞKA OLAN BÜTÜN İNANCIMI YİTİRDİM ”

Oğuzhan Uğur, 20’li yaşlarında aşık olduğu ve o dönem sevgilisi olan kadın ile evlenme planları yaptığını şu sözlerle anlattı: ” Askere gidip geldikten sonra evleniriz diye plan yapmıştık. Askere gittikten bir süre sonra aramamaya başladı. Öğrendim ki en yakın arkadaşım ile ilişki yaşamaya başlamış. Türk filmi klişesi ile karşı karşıyaydım. Aşka olan bütün inancımı yitirdim. Bu olayı yaşadığımda 22 yaşındaydım. Şu an 34 yaşındayım ve hala karşıma çıkan insanlara bir sürü soru işareti ve paranoya ile yaklaşıyorum. Karşıma çıkan iyi insanlara, zamanında hayatıma giren kötü insanların günahını yüklemişim. Bu hikaye benim dönüm noktamdır. ”

EN BÜYÜK KORKUM İNSANLARI SEVEMEMEYE BAŞLAMAK !

İnsanları sevmeyip, hepsini yemeye başlamaktan korkuyorum. Bir insandan korkmam. En büyük korkum bir insanı sevememeye başlamaktır. Çünkü bu başlarsa genel olarak insanları sevememeye başlayacağım. Bu olursa da he yaptığım işe hem de zamanında hayal ettiğim bütün olasılıklara karşı çıkmış olacağım. ”

————————————————————

Katarsis Programı ile ilgili bilgi:
Kişinin kendisiyle ilgili duygusal adalete yönelmesi ve duygusal boşalım olarak tanımlanan Katarsis, uzman klinik psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın sunumuyla, ünlü konukları ağırlayarak, kendilerine daha önce sorulmamış soruları soruyor ve ünlülerin bilinmeyenlerini ekrana yansıtıyor. Ünlülerin çocuklukları, dönüm noktaları, pişmanlıkları, hayal kırıklıkları ve başarı hikayelerinin yer aldığı programda Hafıza Testi, Hayatımı Değiştiren Şarkı, İçimdeki Hayvan, Bana Yalan Söyle, Hayal Et, Yüzleşme, Cevap Hakkı, Detone bölümleri de yer alıyor.

Konukların duygudan duyguya girdiği; öfke, üzüntü, mutluluk, gurur, utanç ve daha bir çok duyguyu yaşadığı Katarsis programında, ters köşe sorular eşliğinde izleyiciler eşsiz bir sohbete tanıklık ediyor.
Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Katarsis programı, her hafta Pazar günü saat 18.00’de YouTube’da yayın yapan Babala Tv kanalında yayında.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys