AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN FARKLI VE İDDİALI YEPYENİ BİR VİDEO KLİP!

Tem 12 • Ayşegül Aldinç, Ayşegül Aldinç Bültenleri, Ayşegül Aldinç Haberleri, Bültenler, Haberler, Yazılı Basın • 3082 görüntüleme • Yorum yok AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN FARKLI VE İDDİALI YEPYENİ BİR VİDEO KLİP!

 

 

AYŞEGÜL ALDİNÇ’TEN FARKLI VE İDDİALI YEPYENİ BİR VİDEO KLİP!

Ayşegül Aldinç, büyük beğeni toplayan proje albümü “Sek’iz”in 2. video klibini söz, müzik ve düzenlemesi “21. yüzyılın pop şairi” olarak anılan Eflatun’a ait olan “Seni Sevmek Var Ya isimli şarkısına çekti.

Ayşegül Aldinç ve Eflatun, birlikte seslendirdiklerinin şarkının klibi için kamera karşısına da birlikte geçtiler.

Yönetmenliğini Teoman Topçu‘nun üstlendiği klibin çekimleri VSG Stüdyoları’nda, bir günde ve 35 kişilik bir ekip ile gerçekleştirildi. Klip, 15 günlük post prodüksiyon süreciyle tamamlandı. Kurgusal bir dünyada geçen klipte özel görsel efektler kullanıldı.
Seni Sevmek Var Ya” 14 Temmuz‘da tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda izleyiciyle buluşacak.

 

 

Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 2 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 3 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 4 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 5 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 6 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 7 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 8 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 9 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 10 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya 11 Ayşegül Aldinç - Seni Sevmek Var Ya

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys