SİBEL CAN’IN YENİ ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI VE KLİBİ BAHADIR TATLIÖZ’DEN ! 

Haz 22 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3144 görüntüleme • Yorum yok SİBEL CAN’IN YENİ ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI VE KLİBİ BAHADIR TATLIÖZ’DEN ! 


 
SİBEL CAN’IN YENİ ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI VE KLİBİ BAHADIR TATLIÖZ’DEN ! 
 
TAM BİR HANIM EFENDİ, TAM BİR YILDIZ !
 
Son dönemin en başarılı isimlerinden Bahadır Tatlıöz, Sibel Can’ın yakın zaman sonra çıkacak olan yeni albümünün çıkış şarkısına ve klibine imzasını attı.
Sözü, müziği ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz‘e ait olan şarkı ile albüm çıkışını yapacak olan Sibel Can’ın yeni klibinin yönetmenliğini de Bahadır Tatlıöz üstlendi. Geçtiğimiz gün klip çekimini gerçekleştiren ikili, hayranlarının merakla beklediği proje için sabırsızlanıyor. Albümde bulunan Yalın imzalı bir şarkının düzenlemesi de Bahadır Tatlıöz tarafından yapıldı.
” Tam bir hanım efendi, tam bir yıldız. ”
Şarkının geri vokallerinde de Sibel Can’a eşlik eden Bahadır Tatlıöz, klipte de rol alarak : ” Sibel Can işine ilk günkü heyecanı ile yaklaşan, oldukça profesyonel olmanın yanı sıra amatör ruhunu asla kaybetmeyen naif bir kişilik. Kendisi ile çalışmaktan sonsuz zevk aldım. Sibel Can’ı tanıdıkça daha çok sevdim ve projesini kendi projem gibi sahiplendim. O sebepten her kulvarda zevkle yanında oluyorum. Tam bir hanımefendi, tam bir yıldız. ” sözleriyle Sibel Can ile ilgili düşüncelerini dile getirdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys