PERDENİN ARDINDAKİLER & MARK ELIYAHU – UZAKLARA SAVRULALIM YAYINDA!

Şub 22 • Bültenler, Haberler, Perdenin Ardındakiler Bültenler, Perdenin Ardındakiler Haberler, Yazılı Basın • 1861 görüntüleme • Yorum yok PERDENİN ARDINDAKİLER & MARK ELIYAHU – UZAKLARA SAVRULALIM YAYINDA!

PERDENİN ARDINDAKİLER’DEN ALBÜM ÖNCESİ SÜRPRİZ BULUŞMA!

PERDENİN ARDINDAKİLER & MARK ELIYAHU – UZAKLARA SAVRULALIM YAYINDA!

Kısa bir süre sonra yeni albümlerini yayınlayacak olan alternatif pop müziğin güçlü ikilisi Perdenin Ardındakiler, İsrailli müzisyen Mark Eliyahu ile birlikte Uzaklara Savrulalım isimli yeni şarkısında düet çalışmasına imza attı.

Önümüzdeki ay yayınlanacak olan yeni albümleri öncesinde son tekli çalışması Uzaklara Savrulalım’ı yayınlayan Perdenin Ardındakiler, güçlü sözlere sahip şarkılarında Mark Eliyahu’nun kemençe performansıyla bir bütün ve etkileyici bir uyum sunuyor.

Sözleri Doruk Ereşter’e, müziği Direnç, Mark Eliyahu ve Doruk Ereşter’e ait olan şarkının düzenlemesi Direnç tarafından yapıldı. Şarkının kapak tasarımı ise Ece Gauer imzası taşıyor.

Perdenin Ardındakiler’in iddialı bir tarzla ve denemekten çekinmedikleri cesurlukla hazırladıkları yeni şarkıları ‘’Uzaklara Savrulalım’’, 5 Şubat tarihi itibarıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys