SANATÇILAR ‘365 GÜN İYİLİK’ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER !

Ara 28 • Bültenler, Haberler • 1397 görüntüleme • Yorum yok SANATÇILAR ‘365 GÜN İYİLİK’ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER !

SANATÇILAR ‘365 GÜN İYİLİK’ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER !

2015 yılından bu yana “Eşit şartlarda eğitim” ilkesiyle yola çıkan Kahramanım Sensin projesi, 2019 yılı için tasarladığı ‘365 gün iyilik ajandası’nı kahramanimsensin.com internet sitesi üzerinden satışa sundu.

Türkiye’nin önemli sanatçılarının şarkılarından sözlerle tasarlanan ve elde edilen gelirin ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılacağı ‘365 gün iyilik ajandası’nda projenin destekçileri olan Göksel, Moğollar, Yeni Türkü, Vega, Mabel Matiz, Hayko Cepkin, Gökhan Türkmen, Can Bonomo, Ayşegül Aldinç, Ümit Sayın, Cem Adrian, Manga ve Ece Seçkin’in yanı sıra, 2004 yılında aramızdan ayrılan efsane sanatçı Cem Karaca’nın da unutulmaz şarkılarından tasarımlar yer alıyor.

Bugüne kadar çeşitli çocuk vakıfları ile yürütülen çalışmaların yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahibi çocukların kışlık giyecek ve eğitim ihtiyaçlarını da karşılayan Kahramanım Sensin, 2019 yılı hedefini “sanat sınıfları kurmak” olarak planlıyor.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys