GÖKHAN TÜRKMEN’DEN KIZLARINA ANLAMLI MESAJ !

Mar 7 • Gökhan Türkmen Haberleri, Haberler • 3016 görüntüleme • Yorum yok GÖKHAN TÜRKMEN’DEN KIZLARINA ANLAMLI MESAJ !


GÖKHAN TÜRKMEN’DEN KIZLARINA ANLAMLI MESAJ ! 
 
Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, Kral Pop Tv ve Kral Pop Radyo ortak canlı yayınında Mehmet Akbay’ın sunduğu Mehmet’in Gezegeni programına konuk olarak katıldı.
 
Gökhan Türkmen canlı yayında kızları Nil Rona ve Leyla Ada için geleceğe not iletti !
” Nil Rona ve Leyla Ada. İkinizi de çok seviyorum. İlerde büyüyeceksiniz ve güzel insanlar olacaksınız. Mutlu olmayı bilen insanlar olacaksınız. Birbirinize sahip çıkın. Birbirinizi her zaman sevin. Bizim olmadığımız zamanlarda birbirinize her zaman destek olun. ” diyen sanatçı, çocukları için en büyük dileğinin mutlu olmayı bilen insanlar olarak yetişmeleri olduğunu söyledi. Para, pulun önemli olmadığını belirten Gökhan Türkmen, ” Ne iş yaparlarsa yapsınlar, sevdikleri işi yapmalarını istiyorum. Çünkü ben sevdiğim işi yapıyorum ve çok mutluyum. Karşılarına bir gün tabi ki bir eş çıkacak. İstiyorum ki benim gibi insanlar olsun. Duyarlı, merhametli, adaletli insan olsunlar. Kız çocukları zaten genelde babası gibi birini ararlar. Çok seviyorum onları.” dedi.
Eşi Sinem Aksoy Türkmen’de sosyal medyadan mesaj ile yayına katılarak : ” Çok teşekkür ederiz… Nil Rona, Leyla Ada ve Sinem.” şeklinde duygularını dile getirdi.
Müzisyen olmasaydım, sporcu olurdum ! 
 
Öyle Güzel Ki, Olsun, Aşktır,  İnsanız Ayıbı Yok, Sen İstanbulsun, Büyük İnsan, Dön, Yan Sen, Çatı Katı gibi sevilen şarkılarını canlı olarak orkestrası eşliğinde seslendiren sanatçı, ” Bu işi yapmasaydın, ne olurdun?” sorusuna ” Müzisyen olmasaydım, sporcu olurdum.” şeklinde cevap verdi.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys