BAHADIR TATLIÖZ İLE YENİ YILA MERHABA!

Oca 2 • Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz, Bahadır Tatlıöz Bültenler, Bültenler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 1653 görüntüleme • Yorum yok BAHADIR TATLIÖZ İLE YENİ YILA MERHABA!

BAHADIR TATLIÖZ İLE YENİ YILA MERHABA!

YENİ YILA İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ’NDE SEVENLERİYLE BİRLİKTE GİRDİ.

”Su Yolunu Bulur” albümünün ardından ”Yangınlar Var” ve ”Kendine İyi Bak” teklilerini arka arkaya yayınlayan ve geçtiğimiz yıl boyunca sevenleriyle arasındaki mesafeyi hiç açmayan Bahadır Tatlıöz müzik dolu bir yılı geride bırakarak yeni yıla İstanbul Yelken Kulübün’de sevenleriyle birlikte girdi.

Bahadır Tatlıöz sahnede yepyeni bir yılın getirdiği yüksek enerjisi ve güzel dilekleri ile kendisini izlemeye gelenleri gece boyunca coşturdu.
Biletlerin haftalar öncesinden tükendiği yılbaşı gecesine özel eğlenceli ve dopdolu bir repertuvar hazırlayan sanatçı gelenleri yeni yılın tüm güzelliklerine hazırlayarak unutulmaz bir gece yaşattı.

Bahadır Tatlıöz yeni yıla girerken ki güzel ve içten dileklerini ise şu sözlerle dile getirdi;
”Bir müzisyen olarak öncelikle sanat dolu bir 2019 diliyorum ama onun yanında sevgi, sağlık, mutluluk, barış, ülkemiz için refah ve neşe diliyorum. İnşallah 2018 yılında yaşadığımız olumsuz hiçbir şeyin yaşanmayacağı bir yıl olur.”

Yeni yılda da özgün ve yenilikçi projeleri ile sevenlerini yalnız bırakmayacak olan Bahadır Tatlıöz İstanbul Yelken Kulübü’nde kendisi ile yılbaşına giren ve yalnız bırakmayan tüm sevenlerine defalarca teşekkür ederek, yüzlerinde güzel bir tebessümle uğurladı.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys