Beykent Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Üzerine ”Eğlenceli” Söyleşi!

Ara 28 • Bültenler, Haberler • 1452 görüntüleme • Yorum yok Beykent Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Üzerine ”Eğlenceli” Söyleşi!

Halkla ilişkiler ve reklamcılık lisans bölümü öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen söyleşide İnci Razaki DMC’de başlayıp, Rec by Saatchi’de devam eden ve akabinde İnci Razaki PR&Danışmanlık şirketinin kuruluş ve yaşam evresine uzanan kariyer serüvenini, eğlence sektöründe halkla ilişkiler kavramının nasıl yer aldığını,menajerlik ve halkla ilişkiler danışmanlığı kavramlarının farklarını, halkla ilişkiler danışmanlığının ülkemizde ve dünyada ne gibi farklılıklar gösterdiğini anlattı.

Betül Mardin’in Başarı Hikayelerini Dinlerken Ağlıyorum!

Ülkemizde halkla ilişkiler denildiğinde akla ilk gelen isimlerden Betül Mardin’i idol olarak benimsediğini belirten İnci Razaki ”Onun hayat hikayesini, halkla ilişkiler alanında yaptığı önemli işleri, başarı hikayelerini dinlerken bazen kendimi tutamayıp ağlıyorum.” diyerek, Mardin’e duyduğu hayranlığı bir kez daha dile getirdi. Katılımcılara Betül Mardin’in kitaplarını okumalarını, hikayesini araştırmalarını önerdi.

Rektörden Teşekkür!

İnci Razaki ile söyleşi; İletişim fakültesi Dekan yardımcısı Asuman Kutlu’nun İnci Razaki’ye katılımları için Rektör prof. dr. Mehmet Emin Karahan’ın imzasını taşıyan teşekkür belgesini takdim etmesiyle son buldu.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys