TAVRI, TARZI OLAN KADIN : ECE SEÇKİN ! 

May 15 • Bültenler, Ece Seçkin bültenler, Ece Seçkin Haberleri, Ece Seçkin Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 3249 görüntüleme • Yorum yok TAVRI, TARZI OLAN KADIN : ECE SEÇKİN ! 

 
TAVRI, TARZI OLAN KADIN : ECE SEÇKİN ! 
 
ECE SEÇKİN: ” OLDUĞUM GİBİYİM ”
İmzasını attığı her projesi hit olan başarılı sanatçı Ece Seçkin, Elele Dergisi’nin Mayıs Sayısı’na özel ” Tavrı, Tarzı olan Kadınlar ” konsepti altında Simay Engür’ün sorularını yanıtlayıp, kendi doğal tarzı ile Nurdan Usta’nın objektifine poz verdi.
Pembe saçlı, otantik, rengarenk Ece ! 
 
Sevilen sanatçı röportajda müzik tarzı ve hayat tarzının benzerliği ile ilgili sorulara: ”Benimkisi kesinlikle kendimi ve ruhumu yansıttığım bir müzik tarzı. Enerjik, pop dans şarkıları. Dikkat ederseniz birçok şarkımda hayatla dalga geçen bir tutumum var. Değişimi seviyorum ve bu nedenle her klipte başka bir Ece görüyorsunuz. Birinde pembe saçlı, birinde otantik, birinde rengarenk… Stilimi de şarkıma göre belirliyorum diyebiliriz.” cevabını verdi.
Kendimi hiç bir kalıba sokmadım, olduğum gibiyim !
 
Ece Seçkin başarısının sırrı ile ilgili sorulan soruya ise: ”Öncelikle olduğum gibiyim. Yani kendimi hiçbir kalıba sokmadım ve insanlar beni bu doğal tavrımla benimsedi. Üst üste beş yıl içinde yakaladığım hit şarkılar da tabii ki en büyük
etkenlerden biri. Her şarkıyı yeni bir proje olarak değerlendirdim ve
ardı ardına işler yaptım.” dedi.
Ece Seçkin: ” Şarkılarımı hatırlayıp ” Ah mazi ! ” diyeceklerdir ” 
 
Simay Engür’un sorularını içtenlikle yanıtlayan sanatçı, insanlar 50 sene sonra Ece Seçkin dinleyip ”ah mazi ” diyerek iç geçirir mi sorusuna : ”90’ların üzerinden 50 yıl geçmedi ama ben bir 90’lar çocuğu olarak o yılların müziğinin hastasıyım mesela! Deliler gibi dinliyorum ve neredeyse tüm şarkıları ezbere söylüyorum. Nasıl ben 90’larda çocukluk geçirmiş biri olarak bunu yapıyorsam, çocukluğunu bu yıllarda geçirenler de 20-30 sene sonra; benim şarkılarımı hatırlayıp ah mazi diyeceklerdir.” açıklamasında bulundu.
Ece Seçkin‘in Elele Dergisi ile gerçekleştirdiği röportajın tamamı Mayıs sayısında yayında !

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys