ERSAY ÜNER’DEN GÜM !

Oca 22 • Bültenler, Ersay Üner Bültenler, Ersay Üner Haberleri, Ersay Üner Küpürler, Haberler, Kupürler, Yazılı Basın • 2631 görüntüleme • Yorum yok ERSAY ÜNER’DEN GÜM !

ERSAY ÜNER’DEN GÜM !

SERİNİN İKİNCİ KLİBİ YAYINDA !

Popüler müziğin dahi ismi Ersay Üner, Selam şarkısının klibi ile başladığı üç kliplik hikaye anlatımına ”Güm” şarkısının klibi ile devam ediyor.

İlk klipte sanatçıya başarılı oyunculuğu ile eşlik eden Şükran Ovalı, ”Güm” klibinde de sorgu odası sahnelerindeki etkileyici performansı ile beğeni topluyor.

Söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan Güm şarkısının klibi için Bedran Güzel yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Ersay Üner, oyunculuğu ile de izleyenleri ekrana kilitliyor. Ümraniye Platoları’nda çekimi tamamlanan ve görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte, yaklaşık 30 kişilik bir set ekibi çalıştı.

Ersay Üner’in yeni klibi ”Güm”, 21 Ocak tarihinde SM Production&DMC etiketiyle müzik kanallarında ve tüm dijital platformlarda yerini alacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys