” BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL ” ESİP GEÇTİ ! MÜZİK FESTİVAL’İNE YOĞUN İLGİ !

Eyl 20 • Haberler, Uncategorized, Yazılı Basın • 4593 görüntüleme • Yorum yok ” BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL ” ESİP GEÇTİ ! MÜZİK FESTİVAL’İNE YOĞUN İLGİ !

” BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL ” ESİP GEÇTİ !

MÜZİK FESTİVAL’İNE YOĞUN İLGİ !

Bu yıl ilki düzenlenen ve Cumartesi günü 16.00’dan Pazar sabahına dek devam eden Burn İstanbul Rooftop Festival’e ilgi büyük oldu.

Tüm biletleri tükenen festivalde katılımcılar, tek bilet ile giriş yapabildikleri 6 mekanı da tıklım tıklım doldurdu.

İlgi alanlarına göre gündüz Nest’te yoga aktivitesi, Backbar ve Saigon’da kokteyl aktivitesi ve Saigon’da Gastronomika ile beraber yemek aktivitesine katılan festivalciler, aynı günün akşamı Stavroz’dan Pillow Talk’a, Be Svendsen’dan Bora Uzer ve Hey Douglas’a kadar bir çok ünlü dj’in performansları ile müziğe doydu.

Pazar sabahı gün doğumuna kadar eğlenen katılımcılar, birbirinden farklı etkinlikler ve en iyi müzikler ile muhteşem bir deneyim yaşadı.

Burn İstanbul Rooftop Festivali’nin organizasyonunu üstlenen Beat The Night , önümüzdeki dönemde yepyeni festivaller ve etkinlikler yapılacağının da müjdesini verdi.

 

anayurt-gazetesibizim-gazetehurriyet-cumartesi-savas-ozbey-yazisihurriyet-kelebekistanbul-gazetesimilliyet-cumartesi-gizem-coskunarda-roportaji-2milliyet-cumartesi-gizem-coskunarda-roportajionce-vatan-gazetesison-saat-gazetesivatan-makaronyeni-cagri-gazetesiyenibirlik-gazetesi

 

Full Line-Up

Stavroz

PillowTalk [Live]

Be Svendsen [Live]

Sound Nomaden [Live]

Bora Uzer [Live Set]

Allen Hulsey [Live]

Hey Douglas

Can Tanca

Orkun Bozdemir

Alican

Pro Combo

Style-Ist

Murat Tokuz

Ask

Undomondo

Doruk Gökalp

Furkan Kurt

Discolog

Efe Kantel

Yang & Elif Tanverdi

Emre Garan

Beni Sibille

Can Ayverdi & Johngoo

Boyz’n the Hood

Can Başeğmez

Violations Radio

 

Rooftops

Nupera & Nuteras

Saigon Istanbul

Georges Hotel Galata

Nest Karaköy

CUE Istiklal

Backbar

” BURN İSTANBUL ROOFTOP FESTİVAL ” YAZI ESİNTİYLE BİTİRİYOR!

Bu yaz ilk kez düzenlenecek Burn İstanbul Rooftop Festival ile 2016 yazı esintiyle bitecek.

17 Eylül Cumartesi günü tek biletle deneyimlenebilecek, 6 ayrı teras olarak Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backbar muhteşem İstanbul manzaralarını katılımcılara sunarken; Stavroz ve canlı performanslarıyla PillowTalk, Be Svendsen, Sound Nomaden’ın müzikleri günü geceye bağlayacak.

Festival kapsamında ayrıca Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas başta olmak üzere onlarca yerli isim de canlı veya DJ performansları ile sahne alacak.

Festival, katılımcılara müziğin yanı sıra gün boyu kendi ilgi alanlarına göre bir kısmını veya tamamını tercih edebilecekleri aktivitelere katılma şansı da sunulacak.
Kokteyl workshop, gastronomika workshop, dreamcatcher workshop ve rooftop yoga gibi atölyelere ek olarak butikler de eğlenceli bir zaman için festival teraslarında yerlerini alacak.
” Burn Istanbul Rooftop Festival ” ile 17 Eylül Cumartesi öğle saatlerinden Pazar sabahına dek İstanbul’un eşsiz manzaralarının tadı en iyi müzikler, en keyifli etkinlikler ve en lezzetli kokteyller eşliğinde çıkarılacak.

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys