SİMGE’NİN ”YANKI”SI İLK KEZ ULUDAĞ WHITEFEST’TE !

Oca 20 • Haberler, Simge haberleri • 4171 görüntüleme • Yorum yok SİMGE’NİN ”YANKI”SI İLK KEZ ULUDAĞ WHITEFEST’TE !

irazakilogo
SİMGE WHITEFEST’E DAMGASINI VURDU !
SİMGE’NİN ”YANKI”SI İLK KEZ ULUDAĞ WHITEFEST’TE !
Geçtiğimiz yılın en başarılı ismi Simge, Türkiye’nin en büyük gençlik festivali ‘Whitefest’ kapsamında sahne aldı.
Yoğun konser programına Unitravel’ın organize ettiği Whitefest’i ekleyen güzel sanatçı, Uludağ’daki hayranlarına unutulmayacak bir müzik şöleni yaşatarak festivale damgasını vurdu.
Özel repertuvarı ve sahne şovu ile dinleyicilerden her daim tam not alan başarılı sanatçı, Whitefest sahnesinde büyük bir sürpriz yaparakilk kez yeni çıkacak olan şarkısı ‘Yankı’yı canlı canlı seslendirdi.
Sahne performansı, şovları, kıyafeti ve makyajı ile mükemmel bir bütünlük içinde sahnede harikalar yaratan sanatçı,  yeni şarkısı ‘Yankı’ile de büyük beğeni topladı.
 
SAHNELERİN ARANAN İSMİ SİMGE ! Yeni maxi single çok yakında..
Sevilen şarkıları ile dinleyenlerin içini ısıtan Simge, 26 Ocak ve 9 Şubat’ta tekrar Whitefest sahnesinde, 29 Ocak’ta Hollanda‘da, 30 Ocak’ta Muğla‘da, 2 Şubat’ta İstanbul Jolly Joker‘de, ve 4 Şubat’ta Bernolfest kapsamında Bulgaristan’da konser programına hız kesmeden devam edecek.
Simge, aynı zamanda çok yakın bir tarihte çıkaracağı maxi single’ı ‘Yankı’ için büyük bir heyecan içerisinde.
simge1

İlgili Yazılar

Comments are closed.

« »

cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys wholesale jerseys